Мова  УкраїнськаРусский

Мойки для кухни ASIL  

Перезвоните мнеНАШИ КОНТАКТЫ
+38 098 155-25-88
+38 098 154-25-89
Харьков, 61000 ул. Елены Стасовой

Мийкін Дім - кухонні мийки та змішувачі, техніка для кухні

Ласкаво просимо ДО МАГАЗИНУ МОЙКІНДОМ- кухонні МОЙКИ, ЗМIШУВАЧІ. Витяжка ДЛЯ КУХНІ
Гармонія на кухні - гармонія в будинку - гармонія в житті. Кухня? це взаємодія безлічі деталей об'єднаних спільною метою - нагодувати сім'ю. Жодної ідеальної сучасної господині не обійтися без хорошої сантехніки і технічного оснащення сімейного вогнища. Мийка, кухонний змішувач, для варки поверхня, витяжка, духовка - це обов'язкові атрибути хорошої кухні - і все це, а також масу допоміжних аксесуарів і багато іншого Ви знайдете в зручному каталозі нашого інтернет магазину «МойкінДом». Провідні виробники кухонної техніки і сантехніки зі світовим ім'ям BLANCO (Бланко), Fabiano (Фабіано), Schock (Шок), ZORG (Зорг), Franke (Франке), FRANKE (Франке), AquaSanita (Аквасаніта) і багато інших представлені нашим сайтом. Кожен з них зарекомендував себе з найкращого боку. Саме тому ми завжди можемо поручитися за якість сантехніки BLANCO, Fabiano, Schock і інших, пропонованої нашим магазином.
 Для того щоб було максимально зручно користуватися нашим каталогом він розділений на категорії кухонні змішувачі, кухонні мийки, техніка для кухні, яка включає варильні поверхні, електричні, варильні поверхні газові, варильні поверхні індукційні, варильні поверхні комбіновані, духовки електричні, газові, духовки газовоелектріческіе, комбіновані. І для вибору бренду, на підкатегорії по імені виробника, наприклад, BLANCO (Бланко), Fabiano (Фабіано), Schock (Шок), ZORG (Зорг), Franke (Франке).
Мийка для кухні. В категорії представлені гранітні кухонні мийки, європейські сталеві кухонниемойкі, кухонні мийки з нержавіючої сталі, а також раковини для ванної від таких лідерів по виробництву сантехнічних приладів, а зокрема кухонних мийок і кухонних змішувачів, як BLANCO (Бланко), Fabiano (Фабіано), Schock (Шок), ZORG (Зорг), Franke (Франке).
Змішувачі. Обов'язковий атрибут будь-якої ванної кімнати і кухонної, мийки - змішувач. Серед найширшого асортименту кухонних змішувачів і змішувачів для ванної, Ви знайдете для себе найбільш підходящий змішувач. Виробники BLANCO (Бланко), Fabiano (Фабіано), Schock (Шок), ZORG (Зорг) і багато інших створюють унікальні кухонні змішувачі для мийок, змішувачі для ванної та змішувачі для біде. У нас Ви можете придбати найякісніші змішувачі для кухонних мийок та ванної кімнати з обов'язковою гарантією.
Техніка для кухні. Варильні поверхні, кухонні витяжки, духовки, подрібнювачі харчових відходів, посудомийні машини, системи очищення води.
Провідні виробники техніки (варильні плити, кухонні витяжки, духовки) і сантехніки (змішувачі для ванної та кухні, кухонні мийки) BLANCO, Fabiano, Schock, ZORG пропонують широкий асортимент, і на них перш за все, слід звернути увагу.
  Творці технічних новинок BLANCO, Fabiano, Schock, ZORG і інші розробили і продовжують придумувати все нові гаджети, удосконалюючи і полегшуючи побут, роблячи Вашу повсякденну роботу легше, приємніше і зручніше. BLANCO (Бланко), Fabiano (Фабіано), Schock (Шок), ZORG (Зорг), Franke (Франке) одні з кращих виробників, з якими хочеться Вас познайомити.
Будь-сімейне вогнище очолює варки поверхня. Не можна не погодитися, що сучасні варильні поверхні, такі як Fabiano, часто вбудовуються варильні плити, а іноді окремо стоять варильні плити, вже давно витіснили такі громіздкі радянські конструкції як сполучені духовка і варильна поверхня. Дивовижні, стильні, сучасні варильні плити виробляються компаніями Fabiano (Фабіано), Тека (Тека), FRANKE (Франке), а також іншими не менш іменитими виробниками. Ми пропонуємо купити безліч моделей виручених плит і духовок, які оснащені сенсорним управлінням, електронним кольоровим дисплеєм, системами дистанційного керування, варильні поверхні з газ-контролем і без нього, варильні плити з автоподжиг, чавунними гратами або емальованими, духовки з кільцевих нагрівальним елементом, з скляними дверима з подвійним або потрійним склінням, духовки з конвекцією і моногом іншими функціями, що полегшують життя. Вбудовувані варильні поверхні або окремо стоять варильні поверхні кращий сучасний вибір.
Сьогодні дуже популярно розташовувати духовку незалежно від вручений плити. Fabiano, так само як і інші імениті виробники, представляє різні моделі електричних духовок і газових духовок і варильних поверхонь. На нашому сайті Ви легко знайдете і газову духовкуі газово-електричну духовку в безлічі інтерпретацій моделей духовок. Кожна духовка багатофункціональна і володіє і унікальним дизайном. Духовка Fabiano (Фабіано), також як і духовка FRANKE (Франке), і духовка Gunter & Hauer (Гюнтер енд Хайер), і духовка Ventolux (Вентолюкс) і духовка Тека і будь-яка інша духовка, представлена ??нашим сервісом - це сучасні технології, екологічність, ергономічність, бездоганний стиль і економічність. Духовка допоможе створити масу дивовижних страв. Купити духовку, наприклад від Fabiano, так само як і варильну плиту - просто життєво необхідно для кожної господині.
 Чистоту повітря Вашої кухні можуть гарантувати кухонні витяжки Fabiano (Фабіано), витяжки FRANKE (Франке), витяжки Gunter & Hauer (Гюнтер енд Хайер), витяжки Ventolux (Вентолюкс), а також витяжки безлічі від інших виробників, які несуть масу додаткових навантажень. Витяжка може забезпечувати допоміжне, освітлення вручений плити, також витяжка може бути декоративним елементом, який гармонійно доповнює інтер'єр. Витяжка може працювати і на очищення від забруднень повітря, а також витяжка може виводити забруднене повітря з приміщень. В експлуатації кожна модель витяжок, яку ми пропонуємо, дуже проста і приємна. Сучасна кухонна витяжка працює тихо. Витяжка створює легку атмосферу. Тому ми рекомендуємо купити кухонну витяжку від Fabiano (Фабіано), або витяжку FRANKE (Франке), або витяжку Gunter & Hauer (Гюнтер енд Хайер), або витяжку від Ventolux (Вентолюкс), або витяжку Тека (Тека) або кухонну витяжку від іншого виробника .
  Миття посуду не найприємніший момент, але і його можна перетворити на свято, легку і захоплюючу гру. Просто необхідно купити правильну кухонну мийку. Творці мийок BLANCO (Бланко), Schock (Шок), ZORG (Зорг), Franke (Франке), AquaSanita (Аквасаніта) і багато інших виробників мийок, представлені нашим каталогом, намагаються не відставати від виробників техніки для кухні та пропонують безліч нових рішень мийок , як для кухонних мийок BLANCO (Бланко), Schock (Шок), так і для кухонних змішувачів BLANCO (Бланко), Schock (Шок), ZORG (Зорг), Franke (Франке). Звичні всім нам мийки для кухні з нержавійки, які ми можемо побачити у BLANCO (Бланко), ZORG (Зорг), Franke (Франке) та інших, поступаються свої позиції кухонним кухню-лабораторію з штучного граніту від тих же BLANCO (Бланко), Schock (Шок ), ZORG (Зорг), Franke (Франке), AquaSanita (Аквасаніта), які стрімко заселяють наші кухні. Гранітні мийки, особливо мийки BLANCO (Бланко), мийки Schock (Шок), і ZORG (Зорг), Franke (Франке) будуть радувати Вас довгі роки.
До мийці BLANCO (Бланко), Schock (Шок), ZORG (Зорг), Franke (Франке) обов'язковий, і не менш важливий, ніж сама кухонна мийка, аксесуар це кухонний змішувач. Для гранітних мийок існує безліч моделей BLANCO (Бланко), Schock (Шок), ZORG (Зорг), Franke (Франке), які ідеально гармоніюють за кольором з ними. Такі виробники сантехніки як Schock (Шок), який створює також сантехніку для ванної, ZORG (Зорг), Franke (Франке), AquaSanita (Аквасаніта) створюють лінійки з композитних матеріалів, паралельно зі звичними хромованими латунними кухонними змішувачами, як у BLANCO (Бланко) . Змішувачі BLANCO (Бланко), змішувачі Schock (Шок) для кухні та ванної, змішувачі ZORG (Зорг), Franke (Франке) - допоможуть забути про протечках на довгі роки.
Кожен ранок починається з ванною. Змішувачі для ванної - обов'язковий елемент будь-якої ванної кімнати, а по частині різноманітності моделей такий вид сантехніки як змішувач для ванної, не має собі рівних. Ми маємо в своєму розпорядженні змішувачами для ванної таких брендів як ZORG (Зорг), Franke (Франке), Kludi (Клуді), Reginox (Реджінокс), Imprese (Імпреза) і багатьох інших не менш надійних виробників, такі змішувачі для ванної створять в будь-якій ванній кімнаті затишок і комфорт. Ми пропонуємо сантехніку не тільки для кухні, про вашу ванній ми також дбаємо. Змішувачі та аскессуари для ванної ви можете у нас купити за прийнятною ціною, найвищої якості.
Будь-яка сантехніка для ванної та кухні або технічні прилади, такі як миття, кухонний змішувач, крани для ванної, для варки поверхня, витяжка, духова шафа від BLANCO (Бланко), Fabiano (Фабіано), Schock (Шок), ZORG (Зорг), Franke (Франке), Reginox (Реджінокс), або інший прилад від будь-якого виробника, представленого нашим сервісом - це надійність, висока якість і комфорт.
Звернувшись в наш магазин «МойкінДом», Ви перетворите своє жіліще, воно стане трішки затишніше, більш сучасною, зручніше, адже Ви купуєте найкраще і гідне для повноцінної, комфортного життя в сімейному вогнищі і ванною - мийку, кухонний змішувач, змішувач для ванни, варильну поверхню, витяжку, духову шафу від BLANCO (Бланко) , Schock (Шок), ZORG (Зорг), Franke (Франке).
  • Каталог Aquasanita 2021
  • Каталог TEKA 2021
  • Каталог Aquasanita
  • Каталог ASIL