Язык  РусскийУкраїнська
Перезвоните мнеНАШИ КОНТАКТЫ
+38 098 155-25-88
+38 098 154-25-89
Харьков, 61000 ул. Елены Стасовой

Поверхность газ под стеклом SOLGAZ Solgaz GPC 4+1

Поверхность газ под стеклом SOLGAZ Solgaz GPC 4+1
Поверхность газ под стеклом SOLGAZ Solgaz GPC 4+1 Поверхность газ под стеклом SOLGAZ Solgaz GPC 4+1 Поверхность газ под стеклом SOLGAZ Solgaz GPC 4+1 Поверхность газ под стеклом SOLGAZ Solgaz GPC 4+1
Категории: Варочные поверхности | Газ под стеклом SOLGAZ |
Производитель: SOLGAZ
Каталог №: 10386
Код производителя:
Ширина: 600 мм
Длина: 495 мм
Глубина: 110 мм
Наличие: Есть в наличии
Цена: 17423 грн
Варильна поверхня газова Solgaz GPC-4 + 1 ®
 
Керамічні газові плити SOLGAZ не вимагають регулярних перевірок або технічного обслуговування всередині пристрою. Варильні панелі «Газ під склом» Solgaz GPC-4 + 1 з сенсорним управлінням і додатковою зоною підігріву. Модель 2017 року. Варильна панель Solgaz – це склокерамічна панель з розташованими під нею чотирма керамічними закладками. На ці закладки газові пальники подають полум’я. Плюс п’ята зона – зона підігріву, яка нагрівається за рахунок чотирьох активних виручених зон. В наслідок чого вона абсолютно безкоштовна! Ця газова поверхня уособлює сучасне покоління газових варильних панелей. У них контрольовані електронні системи – спеціальні газові пальники перетворюють тепло в інфрачервоне випромінювання. Це випромінювання, що проходить через стеклокерамические закладки,Поверхня працює з усіма видами газу .
 
Варильні поверхні Solgaz – економія
Завдяки закритій системі згоряння і високій температурі в гарячому режимі (гаряча пальник повільно віддає тепло при охолодженні), експлуатація вручений поверхні «Газ під склом» на 50% дешевше за витратами в порівнянні зі звичайною газовою плитою. Варильні газові панелі Solgaz зі склокераміки – абсолютно гладкі, без грат і конфорок. Від згоряння газу в GPC відбувається при температурі 800 градусів. В результаті це дозволяє спалювати різного виду домішки без будь-яких перешкод. Відтак не залишаючи слідів від продуктів згоряння, зберігаючи повітря в приміщенні чистим. А довговічність роботи плити максимальної. Вона має високу стійкість до регулярних механічних навантажень. Завдяки своїй дешевій теплопровідності сусідні з варильними зонами області залишаються відносно холодними. Як наслідок тепло проводиться безпосередньо до посуду.
 
Сенсорне керування.
Варильні поверхні Solgaz – більше ніяких грат і ніяких ручок в газовій плиті, мийте без перешкод!
Склокерамічні варильні поверхні з сенсорним управлінням спрощують роботу до мінімуму. За допомогою сенсорів можна управляти роботою виручених зон. Також можна включити спеціальну захисну блокування, яка запобігає несанкціоноване включення, наприклад дітьми.
 
Індикатор залишкового тепла варильні поверхні
Кожна конфорка на газових варильних поверхнях Solgaz оснащена відповідним індикатором залишкового тепла. Це захисне пристосування подає сигнал про те, що конфорки після закінчення використання ще не охололи.
 
Система безпеки газ-контроль + блокування клавіш. Варильні поверхні газові
 
Саме цей корисний пристрій забезпечує максимальну безпеку, відключаючи автоматично якщо:
припинилася подача газу,
протягом 1 години для варки поверхня залишена без нагляду,
перегрелась. Краштест
 
Таймер- Варильні поверхні Solgaz GPC-4 + 1
Таймер відключення  може відключити конфорку через встановлений час. Дуже зручна функція, яка допомагає кухареві. Просто потрібно налаштувати таймер.
 
 
Експлуатація конфорка.
Перший запуск вручений панелі повинен виконати монтер , який встановлює її у покупця. Включити плиту можна після правильної установки в кухонній стільниці. Також після перевірки подачі газу до якого вона буде підключена. Після підключення до газової мережі слід перевірити герметичність газового з’єднання. Якщо над поверхнею монтується витяжка, то мінімальна відстань між поверхнею і витяжкою не може становити менше 600 мм. Стеклокерамическую поверхню перед включенням слід очистити мильною водою або миючим молочком за допомогою м’якої серветки. Після висихання можна приступити до підключення електроживлення. При першому включенні – через згоряння захисної мастила – слід відкрити вікно або включити механічну вентиляцію. Це забезпечить кращу циркуляцію повітря в кухонному приміщенні і видалення неприємних запахів.
 
Перед запуском.
 
Перед запуском вручений панелі і включенням окремих пальників слід вставити штепсель проводу джерела живлення в розетку домашньої мережі. Слідом кабель низької напруги 12 В, завершений круглим вилкою, помістити в розетку харчування конфорки. Вона знаходиться знизу приладу,  відкрити вентиль, який перекриває подачу газу в плиту.Після підключення електрики панель готова до роботи. Про це сигналізує світіння діода, розташованого біля сенсора. Після дотику до сенсора головного вимикача, його індикатор гасне і панель готова до застосування. Всі чотири індикатори протягом 10 секунд відображають цифру «0». Якщо по закінченні цих пір не буде подальших кроків, електроніка плити перейде в режим очікування. В наслідок чого індикатори згаснуть, знову загориться кнопка вимикача.
 
Запуск і регулювання потужності нагріву конфорок.
УВАГА!!! – забороняється включати на тривалий час пальника без наповненою посуду на конфорках !!! Це може привести до аварії. Вибір пальника на контролері і установка її потужності в діапазоні вище «0» призведе до її включенню. Це повинно відбутися до 5 секунд з моменту активації контролера сенсором включити / вимкнути . У разі зволікання пальник не включиться, контролер перейде в режим очікування команди.
 
Всі зміни стану програми контролера супроводжуються короткими звуковими сигналами.
 
Щоб включити окремі пальника вручений панелі, слід виконати наступні дії.
 
Поставити посуд з вмістом на відповідній конфорці.
 
Доторкнутися пальцем до сенсора «включити / вимкнути», потім загоряться індикатори «0». Якщо повторно доторкнуться пальцем до сенсора, відповідному обраної пальнику, можна встановити необхідну потужність.
 
В цей час дисплей регулятора потужності відобразить лінію діодів в межах від 0 до 9. Цифра «9» відповідає максимальній потужності нагріву пальника, цифра «0» – відсутності заданої потужності. Після 1-3 секунд пальник починає спалювати газ, керамічний вкладиш під нагрівальної плитою загострюється. Потім після повного розігріву стає червоного кольору.
 
Зміна потужності пальника / пальників іншим способом
Можливо також зміна потужності пальника / пальників іншим способом. На сенсорному керуванні обраної пальника довільно доторкнуться в місці зони регулятора потужності. Таким чином змінюється потужність пальника до рівня відповідного місця дотику. Установку потужності таким способом слід виконати протягом 5 секунд. Через 5 секунд після завершення останньої зміни потужності керуючі зони контролера вже не приймають подальших команд. У слідстві чого встановлюється рівень потужності пальника, вказаний в попередній операції.
 
Подібним чином слід чинити з кожної з пальників. У будь-який момент, торкаючись пальцем до сенсорам, встановлюється необхідна потужність нагріву пальника в діапазоні від 1 до 9. Після кожної зміни налаштованої потужності обраної пальника лінія діодів загоряється і за мить гасне. Відображається лише змінений рівень потужності включеної пальника. Після включення всіх пальників у відповідній черговості відображається їх налаштована потужність, а лінія не світиться. Пальники, не включені залишаються погаслими, не світяться.
 
Налаштовуючи рівень нагрівання пальника від 1 до 9, встановлюється певний характер роботи пальника. Що на практиці означає, коли пальник не спалює газ (від декількох одиниць до декількох десятків секунд в одному циклі), вона віддає тепло розжареного вогнища конфорці панелі. І тим самим економить газ. Після першого (холодного) включення пальника / пальників вручений панелі розігрів триває близько 1 хвилини. По закінченні цього часу, в залежності від встановленого рівня нагрівання, досягається певний характер їх роботи.
 
Опис робочого режиму з функцією гнучкого підігріву.
Робочий режим варильної панелі з підігрівом – це перехідний стан. Воно дозволяє швидко досягти цільової температури включеної конфорки до рівня встановленої потужності нагріву. Супроводжується світінням точки біля світиться цифрового індикатора включеної пальника. У разі установки рівня нагрівання даної конфорки, на дисплеї контролера з’явиться цифра, відповідна налаштованої потужності. Така настройка призведе до автоматичної роботи робочого режиму з функцією автоматичного підігріву.
 
Цей режим супроводжується додатковим світінням точки на дисплеї, відповідної даної конфорці. Це триває до 18 хвилин, в залежності від заданої потужності. Потім контролер вручений панелі переходить в цикл автоматичної підтримки температури. Змінити рівень нагріву пальника при роботі з функцією автоматичного підігріву можна за допомогою відповідного йому сенсора. Вимкнення робочого режиму з функцією автоматичного підігріву даної конфорки контролюється електронною системою.
 
Вимкнення пальників.
Щоб вимкнути будь-яку з працюючих пальників, слід доторкнутися до відповідного сенсора. Потім пальцем по шкалі в напрямку «ключика» знизити потужність пальника до «0» (припинення подачі газу). Під час цієї операції на лінії потужності змінюються цифри з раніше налаштованого рівня до «0». Після досягнення позиції «0» пальник гасне, а контролер переходить в стан готовності до відновленої роботі. За мить з’являється буква «H», що сигналізує, що панель над виключеною пальником є ​​гарячою. Існує можливість відключення всієї вручений панелі, торкаючись пальцем до сенсора головного вимикача. Також можна притримувати палець на регуляторі потужності в районі нуля протягом деякого часу. Усі працюючі пальники будуть вимкнені, а в тих, які працювали, з’явиться повідомлення «H».
 
Включення і вимикання блокування контролера.
Блокування контролера захищає електроніку вручений панелі від випадкового включення або зміни потужності включених пальників. Н апример, дитиною, падаючої краплею води або будь-яким предметом, що лежить на працюючому контролері.
 
Бажаючи запобігти несанкціоноване включення / вимикання або зміна потужності нагрівання слід скористатися блокуванням контролера. Для цього потрібно доторкнутися пальцем на сенсорі “ключик” два рази протягом 2 секунд. Два коротких натискання заблокують контролер. Світіння сигналізаційного діода і звуковий сигнал підтверджують режим блокування контролера. Одночасно лунає довгий звуковий сигнал. Контролер вручений панелі не реагує на команди за винятком зміни стану блокування. Щоб вимкнути режим блокування, слід чинити так само.
 
Індикатор залишкового нагріву в момент вимикання гарячої пальника відображається сполученням «H». Це відноситься до всіх працюючих пальників, які тільки що вимкнули.
 
В цей час забороняється торкатися до конфорці або ставити на ній чутливі до температури предмети. Небезпека опіку!
Коли цей індикатор згасне, можна безпечно доторкнутися до конфорці.
 
Слід дотримуватися обережності, так як після зникнення напруги в мережі індикатор залишкового нагріву вимикається незважаючи на те, що конфорка може бути гарячою.
Примітка: символ « H » означає що конфорка на панелі і її додаткова зона також є гарячими.
 
Вибір посуду.
Для максимально ефективного використання тепла, переданого інфрачервоним випромінюванням, які виділяються газовим пальником, слід використовувати відповідний посуд. Вона повинна мати наближений до розмірів конфорки діаметр, плоске з відповідною товщиною дно. Яке для посуду з нержавіючої сталі складає 4-6 мм (мінімум).
 
posuda-dlya-solgazКрім того посуд повинна мати кришки (якщо дозволяє на те рецептура страви). Слід також звернути увагу на те, щоб кришка не виступала за межі посуду. А конденсат не капає на стеклокерамическую поверхню. Таким чином Ви уникнете освіти на поверхні панелі трудноудаляємиє плям. У разі використання посуду з деформованим дном, час приготування страви значно збільшиться. Тому як дно споживає тільки частина інфрачервоного випромінювання, що виділяється розігрітій конфоркою. Посуд слід ставити в центрі графічно позначеної конфорки перед її включенням.
 
Щоб уникнути подряпин на поверхні варильної панелі, слід стежити за чистотою дна посуду.
 
Список літератури – з очевидних причин не слід:
 
використовувати посуд з пластмаси !!!
використовувати алюмінієвий посуд
розміщуйте порожній посуд на конфорках вручений панелі, коли в цій зоні включена пальник !!!
ставити посуд або затуляти грати випуску продуктів згоряння, особливо під час її роботи !!!
Використання тепла нагрітих продуктів згорання.
Газова склокерамічна панель GPC-4 + 1 має додаткові зони, що використовують тепло продуктів згоряння. Коштів, які надходять з пальника в решітку випуску, розташовану ззаду конфорки. Ці зони можна використовувати для підігріву страв, що не вимагають високої температури. Використання цієї зони значно знижує витрати на експлуатацію конфорки. Так як використовується тепло, що виділяється продуктами згоряння з пальників.
 
Примітка : додаткова зона має високу температуру. Слід пам’ятати про це, щоб не обпектися, торкаючись до неї. Під час приготування страв можна допускати їх википання. Також слід максимально обмежити потрапляння бризок на конфорку, так як вони можуть пригоріти.
 
Обмеження часу роботи.
З метою підвищення безпеки експлуатації варильної панелі, вона оснащена обмежувачем часу роботи для кожної конфорки. Максимальний час роботи встановлюється автоматично, відповідно до останньої вибраної щаблем нагріву. Якщо ступінь нагрівання не буде змінена протягом тривалого часу, відповідна конфорка автоматично вимикає. Потім активізується індикатор залишкового нагріву «H». При цьому в будь-який момент можна включати і використовувати інші конфорки відповідно до інструкції.
 
ДІЇ В РАЗІ ВИНИКНЕННЯ НЕПОЛАДОК – сигнали помилок.
 
Перед тим як викликати працівника сервісної служби, ознайомтеся з наступною інформацією. Додаткова зона при роботі конфорки гріє, але не видно світіння. При включенні конфорки в момент запалювання газу і включення вентилятора лунає регулярний відгомін. Окремі конфорки можуть горіти з різною інтенсивністю. Це звичайні явища і відзвуки працює конфорки. Пальник, розташована під конфоркою вручений панелі регулює температуру конфорки, включаючись і виключаючи. Після вибору низькому ступені нагріву конфорки, пальник вимикається на більш тривалий час. Аналогічно після установки вищого ступеня нагріву – на менш тривалий час. У разі зникнення газу в мережі або балоні настає автоматичне блокування вручений панелі. Вона відображається буквою « G ».
 
СИГНАЛИЗАЦИЯ АВАРІЙНОГО СТАНУ КОНТРОЛЛЕРА
Причиною відображення аварійних повідомлень можуть бути несправності в роботі панелі або відсутність газу в мережі. Опис аварійних станів і спосіб їх сигналізації контролером представлені в таблиці.
 
Таблиця .
Причина назва сигналізація стану
Відсутність сигналу наявності полум’я після включення вентиля Сигнал G Буква « G » на індикаторах контролера, що з’являється в зоні пальника, в якій не з’явилося полум’я.
Відсутність сигналу зникнення полум’я після вимкнення вентилів газу. Час очікування зникнення полум’я – 5 секунд. Сигнал C Буква « C » на дисплеї контролера біля тієї пальника, в якої не відмічено зникнення полум’я. Контролер заблокований, подача газу перекрита.
Перегрівся контролер, відсутня вентиляція або закритий випуск продуктів згоряння. Сигнал D Буква « D » на дисплеї контролера. Залишається до моменту охолодження варильної панелі до робочої температури.

 

Вес 18 kg
Габариты 49.5 × 60 × 11 cm
Отверстие в столешнице (Д/Ш/Г)
47/54/11см
Ширина внешняя 60см. (Типичный)
Тип поверхности Газ под стеклом встраиваемая
Модель GPC 4+1 GPC 4-60
Цвет Черный
Материал Стекло-керамика
Решетки Для выпуска продукта горения
Тип конфорок Керамический сплав
Закрытая камера згорания
Количество конфорок 5 конфорок
Конфорка бесплатная 1 штука ø60 мм.-1,07 кВт расход газа m3/h-0
Конфорка малая 2 штуки по ø130 мм.-1кВт расход m3/h-0,099
Конфорка выше средней 2 штуки ø180 мм.-1,20 кВт расход газа m3/h-0
Вид газа Все виды: G20-20 mbar, G27-2Lw-20mbar, G2.235-2 Ls-13mbar, G 37-37mbar, G31-37mbar, G31-30mbar
Контроль перегрева Присутствует
Скорость закипания 1 л.≈6 минут
Скорость остывания панели 7 минут
Таймер отключения Присутствует
Управление Сенсорное
Электроподжиг Автоматический
Индикатор нагрева Присутствует
Газконтроль Присутствует
Блокировка клавиш Присутствует
Степень защиты IP-40
Автономное питание Дополнительная опция
Гарантия 5 лет
Энергоэффективность A+++
Производитель Польша (завод Solgaz)
Год выпуска 2017
Скидка Без гарантии, Гарантия 1 год, Гарантия 2 г-a, Гарантия 5 лет
Газ Баллон, Магистраль
Толщина 11см

 

Вас заинтересовал(а) Поверхность газ под стеклом SOLGAZ Solgaz GPC 4+1, можете оформить заказ онлайн или по телефону
Поверхность газ под стеклом SOLGAZ Solgaz GPC 4+1 от элитного бренда SOLGAZ. Первосортное качество и выгодная цена в нашем каталоге кухонной техники и сантехники Moykindom. Газ под стеклом SOLGAZ порадуют Вас качеством и стилем. Первоклассные изделия, такие как Поверхность газ под стеклом SOLGAZ Innova 4+1 и Поверхность газ под стеклом SOLGAZ Solgaz GPC 2+1 Вы найдете в каталоге нашего шопа moykindom.com.ua. Оформляйте молниеносную доставку в Чернигов и иные регионы Украины.