Кількість
|
Вартість
|
||
|
Асортимент змішувачів на ринку досить широкий. Кухонні змішувачі виготовляють з різних матеріалів, різноманітної форми і кольору. Саме тому дуже важливо розібратися в багатьох нюансах, щоб в кінцевому підсумку підібрати найбільш підходящу модель. Перш за все, такий виріб має гармоніювати як у функціональному, так і в дизайнерському плані з мийкою. Це парні пристрої, які не мають сенсу друг без друга. Всім відомо, що кухонні змішувачі разюче відрізняються від змішувачів для ванної кімнати. Основною відмінною рисою є конструкція «виливу», кажучи простіше, носика, з якого подається струмінь води. Кухонні змішувачі оснащені зливом, який дозволяє максимально використовувати всю зону мийної чаші і набирати воду в ємність будь-якої висоти.
Сьогодні на ринку представлені моделі з гнучким виносним шлангом або висувним виливом. Такі пристосування допомагають налити воду в ємність, яку, наприклад, неможливо помістити в мийку, або ж більш ретельно вимити посуд. Подібні функції властиві і моделям з високим вигином. Найчастіше, такий конструкції віддають перевагу власники мийок з двома чашами. Існують і гранітні кухонні змішувачі. Зазвичай їх підбирають в колір до встановленої гранітної мийці. Однак найбільш традиційними були і залишаються хромовані змішувачі, виготовлені з нержавіючої сталі. Сьогодні на ринку представлені кухонні змішувачі найрізноманітніших форм: товсті і тонкі, закруглені і квадратні, подовжені і розширені до краю. Існують і ергономічні моделі, які після використання можна заховати в спеціальній ніші мийки. Це допомагає в будь-який момент звільнити робочий простір навколо кухонної раковини. У питанні дизайну цих виробів практично не існує обмежень.
Вибір форми кухонного змішувача повністю залежить від побажань клієнта і інтер'єру кухні. Найчастіше на кухні встановлюють одні важелі кухонні змішувачі. Такі моделі можна включати або вимикати одним легким натисканням. В окрему групу можна виділити спеціальні моделі, які монтуються під підвіконням. Їх можна засовувати на рівень зі стільницею або змінювати висоту розташування. Вони прекрасно впишуться в кухні, де мийка знаходиться безпосередньо під вікном. Кухонні змішувачі виготовляються з пластика або латуні, в якості покриття використовують: пластик, хром, кольорову емаль або інші захисні матеріали. Різноманітні матеріали використовуються і для виробництва вентилів і важелів. Подібні вироби повинні не тільки добре виглядати, але і бути функціональними.
За типом кухонні змішувачі прийнято розділяти на: вентильні і важелі. Вентильний тип - це стилізація під старовину; важільний варіант - швидке регулювання температури води. Додатковим аксесуаром, виконаному в тому ж стильовому напрямку, що і змішувач, може стати ємність для миючого засобу або рідкого мила. До слова, багато компаній вже сьогодні включають його в комплект зі змішувачем. Кухонні змішувачі не вимагають певного догляду. Єдина умова - обробка зовнішньої частини неабразівним засобами для видалення вапняного нальоту. Якщо ви вже пригледіли кілька моделей, але ще не можете остаточно зробити вибір - зверніться до наших менеджерів. Вони зможуть надати вам додаткову інформацію і допоможуть підібрати підходящу модель.